• Świetlica

• Zapewnia uczniom opiekę od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do 16:00. Opieką świetlicową objęte są dzieci z klas I-III zapisane przez rodziców oraz uczniowie oczekujący na lekcje, zajęcia dodatkowe lub autobus.

Wychowawcy świetlicy prowadzą zajęcia zgodnie z programem pracy dydaktyczno-wychowawczej, realizując założone w nim cele.

Uczniowie mają czas na swobodne zabawy, zgodnie z ich zainteresowaniami, korzystanie z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy. Organizowane są także zabawy, konkursy oraz ciekawe zajęcia tematyczne z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych.

Wśród wielu różnorodnych form zajęć świetlicowych najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno - technicznym oraz zabawy ruchowe, dlatego poświęca się im dużo czasu. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych dekorujących świetlicę, pozwalając tym samym zaistnieć uczniom, którzy brali czynny udział w zajęciach plastycznych.

• KRÓTKOTERMINOWE ZWOLNIENIE
          • Pokaż