• Warto do nas dołączyć

• negocjujemy regulaminy: wynagradzania, pracy, funduszu świadczeń socjalnych i wiele innych wewnętrznych uregulowań prawnych,
          • opiniujemy arkusz pracy szkoły/przedszkola na kolejny rok szkolny,
          • udzielamy rzetelnych porad,
          • organizujemy wycieczki dla członków ZNP i ich rodzin,
          • oferujemy świadczenia statutowe,
          • pomagamy naszym członkom w trudnych sytuacjach życiowych,
          • umożliwiamy dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW ZNP),
          • korzystamy ze zniżek w ośrodkach wypoczynkowych ZNP na terenie całej Polski.

Gdy przejdziesz na emeryturę zapraszamy do Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP.

USTAWOWA ULGA PODATKOWA – składki członkowskie możesz odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym (do 500,00 PLN).